Domů / na začátek [HOME]
Team
Kalendář pořádaných akcí
Sponzoři teamu
Kontakt na nás
Fotogalerie
Tratě
Bazar
 
Jste   návštěvník
od IV / 2006
 
 
 
 Články roku 2005:
 Shell Adventure Cup 2005 očima návštěvnice:
 Mšeno u Mělníka 21.8.2005    
celý článek     Mšeno? .... A tamní motokrosové závody? Prostě nádhera. Už cesta z Vysočiny na místo byl balzám pro oči i na duši. Změna krajiny naprosto zlomová. Z kopců se jako mávnutím kouzelného proutku dostanete do naprosté nížiny, do roviny, které výrazně dominuje hrad Bezděz. Krásná krajina, krásní chlapi i jejich ženy, krásné motorky, krásné počasí... Prostě kombinace téměř pohádková. I organizace závodů, počínaje dokonalou navigací návštěvníků až na samé závodiště a konče výborně připravenými ...  (..celý článek..)
 METEOR CUP 2005 očima návštěvnice:
 Telč 13.8.2005    
celý článek     Ani teplo ani zima, ani slunce ani déšť, ani léto ani podzim, ale vítr… Prostě větrná sobota 13. srpna. Takto lze ve zkratce charakterizovat první pocity a náladu na motokrosovém závodišti kousek za Telčí. Znáš Telč? Je to malé, turisty hojně navštěvované městečko ležící v jižním cípu Vysočiny. Je známé jako město šťastných lásek zapsané na seznamu UNESCO.
A tamní motokrosové závodiště? .. 
(..celý článek..)
 Shell Adventure Cup 2005 - výsledky
 Mšeno u Mělníka
20.8.2005 - 21.8.2005
   Celkové Cup 2005
Připravujeme přehlednou tabulku, zatím jen txt soubory.   Připravujeme přehlednou tabulku, zatím jen txt soubory.
 Shell Adventure Cup 2005 Polská Oszyna
 Olszyna 30.7.2005 - 31.7.2005    
fotoalbum     Další závod seriálu Shell Adventure Cupu 2005 tentokráte v Polské Olszyně - setkání více druhů terénních vozidel na jednom místě, jednostopé i dvoustopé stroje v akci i v depu ( foto a výsledky nedělního závodu ).
 Shell Adventure Cup 2005 očima návštěvnice:
 Záboří 4.6.2005    
celý článek     Motokros a déšť v Záboří
Dvůr Králové nad Labem nemusí být spojován pouze s populární ZOO. Motokrosu znalí fandové navštíví toto malebné městečko v podkrkonoší s cílem vidět kvalitní motokrosové klání všech věkových skupin. A první červnový víkend tomu nebylo jinak. Počasí k pobytu v přírodě příliš nelákalo, ale díky organizátorům, kteří výborně označili cestu až na závodiště v Záboří byla divácká kulisa velice..  (..celý článek..)
 FIMO CUP 2005 očima návštěvnice:
 Vílanec 15.5.2005    
celý článek    Malou obec v samém srdci Vysočiny mnoho lidí nezná. Největší zajímavostí je zde postava vodníka, sedícího na vrbě nad místním potokem. Tuto sobotu sem ale přilákala desítky návštěvníků jiná atrakce. Motokros. Na kraji obce je sympatická motokrosová dráha. Je malá rozlohou, ale dost rozmanitá, zajímavá a pro diváka atraktivní. Co nevytvořila příroda ..
(..celý článek..)
 PAP Oil Cup Mezinárodní mistrovství ČR v motokrosu 2005 očima návštěvnice:
 Pacov 10.4.2005    
celý článek     Mezinárodní mistrovství české republiky v motokrosu. Organizace? Výborná! Propagace? Rozsáhlá! Kvalita závodu? Podle mého názoru – žádná. Přijeli jsme strávit napínavé a dobrodružné nedělní odpoledne. Namlsali jsme se den předem v Dobřanech. Chtěli jsme srovnat…(tady jsme poznali) nesrovnatelné. Jezdci pro zdolání tratě nepotřebovali ..
(..celý článek..)
 Shell Adventure Cup 2005 očima návštěvnice:
 Dobřany 9.4.2005    
celý článek     V sobotu nebylo počasí ani trochu příjemné, přesto jsme se vydali do Dobřan na vytrvalostní motokros. Věděli jsme, že to našim krajánkům z Vysočiny udělá radost a nakopne je to k mužným výkonům. Nelitovali jsme. Trať byla nádherně rozmanitá. Jelo se skrz mladý lesní porost, přívětivými lesními pěšinami. Představ si les, srnky, lesní ptáky a motorky. Že to nejde k sobě? Věř, že jde. A je to vskutku .. (..celý článek..)
 Milovice 26.3.2005    
celý článek     Chcete strávit dobrodružný a příjemný víkend? Zajeďte si na motokros. My jsme obojí našli v Milovicích. Dobrodružství jsme zažili při hledání závodiště. Zatímco o konání sídlištního utkání v nohejbalu věděl kde kdo, o motokrosu celorepublikového významu nevěděl... nemohu říci nikdo, neboť jednoho takového jsme našli. S naprostou jistotou to věděl místní dělník. Pohledem zhodnotil náš vůz a vhodně zvolil jednu .. (..celý článek..)
 Modřišice u Turnova 19.3.2005    
celý článek     Byli jste v Modřišicích u Turnova? Jestli ne, tak jste o moc přišli. Byly tam závody v motokrosu. Byla to přehlídka kontrastů. Krásná panoramata Krkonoš v zádech a blátivá rovina před námi.  Na jasném nebi slunce a pod nohama čvachtající zem. Čisté nablýskané motorky na startu a blátem obalené cosi, snad jen vzdáleně připomínající motorku v cíli. To samé platilo o jezdcích. Neforemní hromotluci padající ze svých blátem obalených strojů .. (..celý článek..)
 

 
© Neolit computers, CZ